Snubní prsteny RETOFY 

KONTAKTY

Jaroslav Hřebřina - Hodinářství
Seifertova 4/7
418 01 Bílina
tel: +420 603 851 118
napište nám

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

velmi líbí 48% líbí 48% nelíbí 2% vůbec 1%

Jak správně zacházet se šperky


Při neopatrném zacházení se může šperk poškodit. Je třeba jej udržovat, čistit a životnost šperků prodloužíte také tím, že je budete odkládat nejlépe do šperkovnic. Je vhodné šperky odkládat při práci s různými čistícími prostředky nebo při kontaktu s chemikáliemi. Rovněž působením některých parfémů, kosmetických přípravků, mořské vody či chlóru může dojít k poškození povrchové úpravy šperku!

U některých osob s velmi agresivním potem, u osob nemocných nebo osob, které používají léky, může dojít k narušení a změně vzhledu povrchu šperku. Odkládejte šperky  při sportu, při domácích úklidech, v zaměstnání při kontaktu s velmi tvrdými nebo ostrými předměty, zabrání se tak deformaci a poškrábání povrchu šperku, a to především u prstenů a náramků.
Je také důležité šperky odkládat před spaním, zvláště u některých typů řetízků, náhrdelníků či visacích náušnic může dojít k poškození nalomením, uvolnění kamene či perly, k deformaci šperku nebo jeho částí. Šperky lze čistit pomocí speciálních roztoků nebo krémů k tomu určených.

V případě většího znečištění šperku nebo poškození vyžadující opravu svěřte tuto práci nám.


VŠE O NÁKUPU » DOPRAVA A PLATBA

Dodací a platební podmínky:

Poštovné, balné a dodací lhůta.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení
§ 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. zákona. Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží.


Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. 

Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce. 

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

• Osobní odběr - ZDARMA 
• Česká pošta - platba na účet - poštovné - 100,-Kč 
• Česká pošta - dobírka : 120,- Kč 

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad fakturu.  

Způsob platby:

• Platba hotově při osobním odběru na kamenné prodejně.
• Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí. 
• Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce. Číslo účtu je:    Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme zdarma na Vámi uvedenou adresu doručení.