Snubní prsteny RETOFY 

KONTAKTY

Jaroslav Hřebřina - Hodinářství
Seifertova 4/7
418 01 Bílina
tel: +420 603 851 118
napište nám

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

velmi líbí 48% líbí 48% nelíbí 2% vůbec 1%

Jak správně zacházet se šperky


Při neopatrném zacházení se může šperk poškodit. Je třeba jej udržovat, čistit a životnost šperků prodloužíte také tím, že je budete odkládat nejlépe do šperkovnic. Je vhodné šperky odkládat při práci s různými čistícími prostředky nebo při kontaktu s chemikáliemi. Rovněž působením některých parfémů, kosmetických přípravků, mořské vody či chlóru může dojít k poškození povrchové úpravy šperku!

U některých osob s velmi agresivním potem, u osob nemocných nebo osob, které používají léky, může dojít k narušení a změně vzhledu povrchu šperku. Odkládejte šperky  při sportu, při domácích úklidech, v zaměstnání při kontaktu s velmi tvrdými nebo ostrými předměty, zabrání se tak deformaci a poškrábání povrchu šperku, a to především u prstenů a náramků.
Je také důležité šperky odkládat před spaním, zvláště u některých typů řetízků, náhrdelníků či visacích náušnic může dojít k poškození nalomením, uvolnění kamene či perly, k deformaci šperku nebo jeho částí. Šperky lze čistit pomocí speciálních roztoků nebo krémů k tomu určených.

V případě většího znečištění šperku nebo poškození vyžadující opravu svěřte tuto práci nám.


VŠE O NÁKUPU » OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Prohlášení o ochraně osobních dat

Provozovatel internetového obchodu www.jaroslavhrebrina.cz, firma Jaroslav Hřebřina, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné a nebudou nijak zneužity, zveřejněny, ani předány třetí straně. Jaroslav Hřebřina. se zavazuje nakládat s osobními údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.Mezi údaje, které shromažďujeme, a které jsou nutné pro realizaci objednávky, patří jméno, adresa, telefonní číslo a emailová adresa.Využíváním služeb internetového obchodu www.jaroslavhrebrina.cz vyjadřuje zákazník souhlas se shromažďováním osobních údajů.
Zákazník má právo požádat o odstranění svých údajů z databáze.