Snubní prsteny RETOFY 

KONTAKTY

Jaroslav Hřebřina - Hodinářství
Seifertova 4/7
418 01 Bílina
tel: +420 603 851 118
napište nám

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

velmi líbí 48% líbí 48% nelíbí 2% vůbec 1%

Jak správně zacházet se šperky


Při neopatrném zacházení se může šperk poškodit. Je třeba jej udržovat, čistit a životnost šperků prodloužíte také tím, že je budete odkládat nejlépe do šperkovnic. Je vhodné šperky odkládat při práci s různými čistícími prostředky nebo při kontaktu s chemikáliemi. Rovněž působením některých parfémů, kosmetických přípravků, mořské vody či chlóru může dojít k poškození povrchové úpravy šperku!

U některých osob s velmi agresivním potem, u osob nemocných nebo osob, které používají léky, může dojít k narušení a změně vzhledu povrchu šperku. Odkládejte šperky  při sportu, při domácích úklidech, v zaměstnání při kontaktu s velmi tvrdými nebo ostrými předměty, zabrání se tak deformaci a poškrábání povrchu šperku, a to především u prstenů a náramků.
Je také důležité šperky odkládat před spaním, zvláště u některých typů řetízků, náhrdelníků či visacích náušnic může dojít k poškození nalomením, uvolnění kamene či perly, k deformaci šperku nebo jeho částí. Šperky lze čistit pomocí speciálních roztoků nebo krémů k tomu určených.

V případě většího znečištění šperku nebo poškození vyžadující opravu svěřte tuto práci nám.


ZNAČKY » DANFIL DIAMONDS

Informace o značce DANFIL DIAMONDS.Značka Danfil Diamonds má dvě sekce – Danfil Jewellery a Danfil Diamonds. Soustředí se výhradně na jemné šperky osázené brilianty či zirkony. Danfil Diamonds nabízí komerčně velmi úspěšné šperky určené pro běžné nošení a přinášející kvalitu a krásu briliantů v cenové hladině 1500,- až 25 000,- Kč. Celá kolekce čítá 350 – 400 modelů. Každý měsíc se rozšiřuje o 5 – 10 modelů. Ke každému šperku je dodáván i certifikát pravosti ověřený soudním znalcem v oboru drahé kovy. Na certifikátu (rodný list diamantu) jsou uvedeny údaje o tzv. 4C – barva, hmotnost, čistota, typ a kvalita brusu. Detailnější informace o diamantech a dalších materiálech naleznete v horním menu u značky DANFIL DIAMONS - O MATERIÁLECH. Dodací lhůty u objednávek jsou plánovány do 14 dnů.

Každý šperk je dodáván v luxusní krabičce DANFIL DIAMONDS.